100
+ Наявних вакансій
Anastastrust

Anastastrust – компанія, котра займається працевлаштуванням українців в Іспанії. Війна в Україні стала викликом для усього світу, ми визнаємо її за страшну трагедію і не можемо залишатися осторонь. Ми з великою увагою ставимося до кожного українця, котрий шукає роботу і усіляко сприяємо тому, щоб кожен знайшов бажане місце роботи. Адже українці, як доводить досвід та історія, не тільки мужні, а й дуже працьовиті.

Робота в Іспанії

Можливість працювати в Іспанії є досить привабливою для українців в першу чергу тому, що висока заробітня плата та надійні роботодавці. В Іспанії міграція робочої сили, саме тому досить високо цінуються працівники з України. Нині в Іспанії вже працює понад 5 млн офіційно зареєстрованих іноземців.

Найбільш затребувані спеціальності:

Іспанський ринок праці дуже широкий та різноманітний:  є потреба у висококваліфікованих спеціалістах з обов”язковим знанням іспанської, каталонської та англійської мов.

Коли мова йде про спеціалістів, то найбільш затребуваними є висококваліфіковані працівники з вищою освітою та досвідом роботи. Виключенням є працівники IT-сектору, де наявність диплому про вищу освіту не має вирішального значення, куди важливішими є прикладні знання та уміння.

Серед спеціалістів найчастіше є вакансії для:

 • Лікарів;
 • Медсестр;
 • Інженерів;
 • IT-працівників;
 • Менеджерів.

Є потреба також і у робітниках широкого профілю, де наявність диплому про вищу освіту не грає великої ролі. Вирішальними будуть практичні навички, бажання та готовність працювати, старанність та наполегливість.

Популярні вакансії для жінок:

 • Перукар;
 • Майстер манікюру/педикюру;
 • Покоївка;
 • Кухар;
 • Медсестра (санітарка, доглядальниця).

Популярні вакансії для чоловіків:

 • Будівельник;
 • Механік;
 • Водій (далекобійник);
 • Робітники сільського та фермерського  господарства
 • Різнопрофільні працівники на заводи,фабрики та склади.

Не слід опускати руки і тим кандидатам, котрі не мають ані вищої освіти, ані великого досвіду роботи, ані чіткого фаху. Таким людям ми пропонуємо розглянути вакансії, котрі на старті не потребують досвіду чи певних унікальних умінь.

 

Чому ми?

Ви отримаєте від нас:

Велику базу вакансій

Наша компанія співпрацює з великою кількістю роботодавців з різних галузей, тому ми можемо запропонувати дуже широкий вибір вакансій для практично кожного здобувача.

Інформаційну допомогу

Ми розуміємо як складно іноді буває розібратися з тонкощами працевлаштування та життя в новій для здобувача країні. Тому з уважністю ставимося до кандидатів та надаємо їм консультації з широкого кола питань, котрі стосуються особливостей роботи та життя в Іспанії.

Допомогу з документами

Юридичні формальності та оформлення документів – один з найскладніших етапів, ми надаємо не тільки консультації, а й допомогу з належним оформленням пакету документів.

Допомогу з вибором професії

Часто буває, що здобувач на старті не знає, чим би хотів і міг займатися, в такому разі наші  фахівці допоможуть з професійною орієнтацією і підберуть доступні напрямки роботи та сфери зайнятості.

Заробітна платня в Іспанії:

В Іспанії є дві системи оплати праці: 12 заробітних плат на рік або 14 заробітних плат на рік. Якщо мова йде про знайому для усіх українців систему оплати праці, розраховану на 12 місяців, то в такому разі мінімальна зарплата складатиме 1108 EUR/місяць або 34,6 EUR/день. При системі, котра розрахована на 14 зарплат, в грудні та червні робітники отримують додаткові зарплатні, але мінімальна ЗП в такому разі становитиме 950 EUR/місяць.

Що ж до середньої заробітної плати, то її розмір коливається в залежності і від спеціальності, і від регіону. Так в Мадриді та Барселоні зарплати завжди вищі, ніж в Мурсії чи Аліканте. 

Вимоги до кандидатів:

 • Вік від 18 років;
 • Наявність документів: закордонний паспорт; 
 • Диплом про освіту (не завжди);
 • Знання іспанської, каталонської та англійської  (не завжди).

Що ми пропонуємо

Наші послуги

On-line консультування

Не обов’язково негайно рушати в Іспанію. В режимі On-line ми проконсультуємо вас щодо наявних вакансій, допоможемо підібрати найбільш прийнятні і розкажемо про те, які наступні кроки ви маєте зробити.

Підбір вакансій для здобувача

Здобувачі, котрі прагнуть знайти роботу, можуть розраховувати на нас. Наші HR проведуть докладний аналіз вакансій, знайдуть низку найбільш цікавих та допоможуть з вибором.

 

Консультування щодо документів

Працевлаштування завжди пов’язане з оформленням документів. Наші менеджери проконсультують вас відносно переліку необхідних документів та нададуть інформацію щодо того, де і як їх отримати.

Інформаційна підтримка

Як пройти співбесіду? Які є тонкощі працевлаштування в Іспанії? Що треба зробити в першу чергу? Чим один регіон країни відрізняється від іншого? На яких сервісах можна знайти житло? – ці та ще купа інших питань вимагають відповіді. Наші менеджери можуть надати вам всю необхідну інформацію.

FAQ

Питання та відповіді

Чи треба для працевлаштування знати іспанську мову?
Чи треба підтверджувати диплом?
Якою є процедура офіційного працевлаштування?
Де оформити робочу візу?
Чи треба буде платити податки?
Мінімальна зарплата та ціни в Іспанії?

Будьте на звʼязку

Пишіть та ми швидко відповімо вам!