100
+ здобувачів у пошуку
Anastastrust

Anastastrust – компанія, котра займається працевлаштуванням українців в Іспанії. Війна в Україні стала викликом для усього світу, ми визнаємо її страшну трагедію і не можемо залишатися осторонь.  Ми з великою увагою ставимося до кожного українця, котрий шукає роботу і усіляко сприяємо тому, щоб кожен знайшов бажане місце роботи. Адже українці, як доводить досвід та історія, не тільки мужні, а й дуже працьовиті.

За офіційними даними, до 2022 року в Іспанії легально працювало майже 50 тисяч українців, кількість українців, які були працевлаштовані неофіційно, перевищувала декілька сотень тисяч. В лютому 2022 року Росія почала повномасштабну війну проти України. Як наслідок кількість вимушених мігрантів і біженців з України в Європу сягнула 5 млн. Значна частина українців вирушила в країни з потужними діаспорами, зокрема – в Іспанію.

Переваги українських робітників:

Компанія Anastastrust спеціалізується на працевлаштуванні українців, ми відмічаємо ряд значних переваг, якими володіють наші здобувачі:

Висока моральна мотивація

Для багатьох українців Іспанія стала прихистком, країною, яка надала притулок у скрутний час війни. Українці охоче беруться за роботу, вивчають іспанську мову та культуру аби якомога швидше асимілюватися.

Висока фінансова мотивація

Українці працюючи в Іспанії мають можливість підтримати свої сім’ї в  Україні.

Кваліфікованість та професіоналізм

Серед мігрантів з України є представники різних спеціальностей та професій. Значна кількість здобувачів має високу кваліфікацію, хорошу освіту та досвід роботи. Їм під силу виконувати обов’язки різного рівня складності.

Що ми пропонуємо компаніям?

Anastastrust має добре диференційовану та чисельну базу здобувачів з України, які готові приступити до виконання роботи будь-якої складності. Ми добре знаємо ринок праці та можемо підібрати Вам відповідальних працівників.

Тому Anastastrust гарантує точне співпадіння між очікуваннями від кандидата та реальністю.

Чому ми?

Наші переваги

Велика база здобувачів

Ми знаємося на роботі з кадрами та маємо досить велику і різноманітну базу здобувачів. Тому можемо порекомендувати декількох потенційних претендентів на кожну з вакансій компанії.

Професійний відбір працівників

Зі свого боку ми гарантуємо професійний та прискіпливій відбір кандидатів на вакансії. Фахівці нашої компанії проводять співбесіду, попередньо з’ясовуючи всі необхідні подробиці, котрі стосуються: рівня підготовки, досвіду, очікувань, вмінь працівників та їх юридичного статусу.

Швидкість та оперативність

Знаючи, що працівники потрібні нашим компаніям-партнерам в короткостроковій перспективі, ми працюємо над пошуком кандидатів оперативно. Тому гарантуємо, що потрібна людина знайдеться точно в строк.

Знання іспанського та українського ринків праці

Поєднуючи іспанські компанії та українських робітників, дуже важливо знати специфіку  іспанського та українського ринку праці. 

Будьте на звʼязку

Пишіть та ми швидко відповімо вам!