Кого шукають на сезонні роботи у Іспанії?

Насамперед йдеться про службовців готельного бізнесу. В Іспанії діє багато літніх курортів на 5000 кілометрах берегової лінії. 70% із 40-мільйонного населення держави зайняті у сфері послуг. Тому знайти роботу в Іспанії на курорті можна досить просто та швидко. На острові Ібіца щоліта створюється багатонаціональне робоче середовище, котре об’єднує молодь з усього світу у віці від 18 до 30 років. На Майорці схожа ситуація. Також на Майорці можна працевлаштуватися взимку. Вона популярна серед туроператорів, що пропонують зимові тури, орієнтовані на людей похилого віку та сімейний відпочинок.

Другий за популярністю сектор – тренери та інструктори з водних видів спорту. Більшість вакансій відкривається на архіпелазі Медес. Тут щорічно відбувається до 65 000 занурень. Окрім інструкторів дайвінгу наймають персонал у бари та ресторани, готелі, які обслуговують туристів.

Важливо пам’ятати, що ким би ви не планували влаштуватися влітку, більшість літніх вакансій не рекламуються і не публікуються в базах даних. Тому знайти хороші вакансії можна лише у перевірених компаній, таких як наша. Слідкуйте за публікаціями вакансій на нашому сайті або телефонуйте – наші менеджери налаштовані вам допомогти.