Огляд затребуваних спеціальностей та зарплат в Бельгії

За різними оцінками, понад 80-70% вакансій у Бельгії припадає на сферу послуг. Тут можна знайти роботу офіціантом, кухарем, кур’єром.

Другий за значущістю сектор праці – водії. Більшість вакансій – водії вантажного транспорту. Також можна знайти роботу в IT-сфері, туристичному бізнесі. Є вакансії без вимог до кваліфікації.

Середні зарплати в Бельгії за фахом:

IT-фахівці – від 3500 євро.

Робочі будівельні спеціальності – 2700 євро.

Водії, кур’єри – від 2500 євро.

Працівники сфери обслуговування – від 2000 євро.

Мінімальна заробітна плата у Бельгії складає 1300 євро. Однак багато роботодавців пропонують вищі зарплати. Причина – дотримання трудового законодавства. Обов’язковим є забезпечення умов праці – організація робочого місця, нормований робочий день.

За відгуками іноземців знайти роботу в Бельгії при виконанні правил оформлення трудової візи, умов проживання можна відносно швидко. Як і в інших країнах Євросоюзу, у Бельгії потрібні кваліфіковані робітники.

Знайти роботу в Бельгії буде значно простіше, якщо ви звернетися за допомогою чи консультацією до наших фахівців. Звертаємо вашу увагу, що всі наші менеджери говорять українською і з радістю проконсультують вас щодо усіх аспектів працевлаштування в Бельгії.