Безкоштовні сервіси для вивчення іспанської

Перш за все, хочемо вас заспокоїти: зовсім не завжди знання іспанської є базовою умовою для працевлаштування в Іспанії. Однак, якщо ви плануєте хоча б якийсь час жити в країні, то вам слід вивчити хоча б необхідний мінімум.

Для цього зовсім не обов’язково витрачати гроші та наймати викладача. Достатньо бажання та наполегливості. Ми підготували для вас добірку перевірених безкоштовних ресурсів, послуговуючись якими ви зможете вивчити або підтягнути рівень вашої іспанської.

Корисний і пізнавальний сайт, створений для українців, котрі вчать іспанську. Містить безкоштовні уроки, цікаві інтерв’ю та інші унікальні матеріали.

Ресурс ідеально підходить саме для тих, хто лише починає вивчати мову. Стане при нагоді задля збільшення словникового запасу з найпоширеніших тем. А ще містить готові конспекти, котрі можна безкоштовно завантажити.

Канал на Ютубі з купою коротких відео. Всього за п’ять хвилин кожен глядач зможе поповнити свій словниковий запас і розібратися у простих побутових темах.

Унікальність цього ресурсу в тому, що він не лише допомагає вивчити іспанську мову з нуля, а й розказує про історію, культуру та традиції Іспанії.

А цей ресурс стане при нагоді діточкам. Щовівторка на ньому з’являються нові казки, котрі зможуть надихнути на вивчення мови не лише дітей, а і дорослих.