Чим ми можемо бути корисні?

Компанія Anastastrust займається працевлаштуванням українців в Іспанії. До нас досить часто звертаються з різними запитами. Ми розуміємо, що зараз українці мають купу проблем і питань, які терміново потребують впорядкування.

Ми можемо допомогти з пошуком гідної роботи, підготовкою необхідних для працевлаштування документів. Також ми надаємо консультації щодо особливостей влаштування на роботу в Іспанії.
Для того, щоб отримати консультацію, вам варто заповнити заявку на сайті або ж зателефонувати за вказаними телефонами.

На жаль, наша компанія не займається супутніми питаннями, такими як: пошук житла, влаштування дітей в дитячий садочок або школу, питання надання матеріальної допомоги або медичних послуг. З розв’язання цих питань вам можуть допомогти відповідні організації, перш за все консульство України в Іспанії.

Також на нашому сайті ви можете знайти корисні матеріали. Ми намагаємося тримати руку на пульсі й відстежувати важливі новини. На нашому сайті та на сторінках в соціальних мережах ви знайдете інформацію щодо різноманітних юридичних питань, організацій, які допомагають українцям в Іспанії, подорожей країною та культурних заходів.