Поради щодо пошуку роботи (частина 2)

В минулому матеріалі ми вже почали розмову про план пошуку роботи. І зупинилися на третьому пункті – шукаючи навчайся. Тож продовжуємо.

4. Справляюче враження CV

Резюме (CV) – це найперше, що асоціюється у роботодавця з вами. Тому в котре повторюємо – резюме має бути вивіреним і інформативним. Не перетворюйте його на довгий опис вашого життя, оптимальний розмір – 1 сторінка. Зважайте на те, що резюме – це документ і він має бути оформлений належним чином. Навіть простеньке CV зроблене у Word має бути акуратним, написаним шрифтом, з відповідними відступами. 

Ви також можете скористатися безкоштовними сервісами для створення унікального резюме, котре буде запам’ятовуватися більше і краще, ніж зроблене у Word.

5. Пошук вакансій

На цьому етапі саме час нам знайомитися ближче. На нашому сайті ви знайдете різноманітні вакансії щодо працевлаштування в Іспанії. Для більше детальної розмови і з’ясування віх тонкощів, ви можете заповнити форму – з вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер. 

6. Співбесіда 

В 9 випадках з 10 людина, котра шукає роботу, отримує відмову. Але не варто розчаровуватися, адже після кількох невдач ваші шанси збільшуються і вас неодмінно запросять на співбесіду. В цей день намагайтеся не планувати інших справ, майте запас часу, щоб не спізнитися на співбесіду. Після співбесіди зафіксуйте отриману інформацію і чекайте на дзвінок. Важливо продовжувати аналіз інших пропозицій аж доки ви не отримаєте підтвердження, що вас зараховують на роботу.