Працевлаштування в Бельгії

Через війну багато українців були вимушені покинути свої домівки та вирушити до інших країн світу. Ми розпочали свою діяльність з допомоги у працевлаштуванні українців в Іспанії. Однак нині ми розширюємо горизонти і відкриваємо ще два напрямки, дві країни, в яких ми теж можемо посприяти у працевлаштуванні українців. Мова йде про Бельгію та Нідерланди.

Нині поговоримо про особливості працевлаштування українців в Бельгії. Перш за все, українці, які оформили статус тимчасового захисту в Бельгії мають право на виплати. Одноразова допомога складає 310 євро на одну людину, надалі щомісячно українці можуть отримувати до 1090 євро на місяць.

Щодо працевлаштування, то тут, як і в переважній більшості європейських країн, українці стикаються з проблемою мовного бар’єра. Однак безкоштовні мовні курси від держави допомагають за доволі короткий час опанувати мову на достатньому рівні.

Окрім того, є низка сфер діяльності, де роботодавці, як правило, не вимагають знання мови і готові прийняти на роботу українців. Здебільшого українці влаштовуються різноробочими на будівництво, займаються ремонтними роботами, а також працюють водіями автотранспорту. Середня заробітна плата складає для українців в Бельгії 2500 євро на місяць.

Якщо ви бажаєте знайти роботу, то наші менеджери охоче допоможуть вам з працевлаштуванням в Бельгії.