Питання та відповіді: як дістатися до Іспанії?

Ми розуміємо, що такий важливий крок, як переїзд до Іспанії та працевлаштування викликає купу запитань. Тому вирішили зробити для вас добірку коротких матеріалів з відповідями на здавалося б прості питання.

Нині поговоримо про транспорте питання: як дешево і безпечно дістатися з України до Іспанії?

Практично у всіх великих містах України є волонтерські пункти, які спеціалізуються на евакуаційних рейсах. Звернувшись до них ви можете записатися у список на безкоштовний автобус до Іспанії або іншої країни Європейського Союзу. Чіткого розкладу руху таких автобусів немає, як правило автобуси виїжджають тоді, коли набирається повний список бажаючих.

Також у волонтерських пунктах ви можете дізнатися деталі маршруту та про транспорт, який курсує з саме до Іспанії. Нині практично всі автобусні або залізничні рейси в Європі є безкоштовними для постраждалих від військової агресії в Україні.

Відносно документів: для перетину кордону біженцям з України достатньо лише внутрішнього паспорту, а для дітей – свідоцтва про народження. COVID-паспорт не потрібен.

Складнощі можуть виникнути у тих, хто вирішив дістатися до Іспанії на літаку, вилітаючи, приміром з Польщі. В такому разі радимо докладно з’ясувати всі деталі в компанії-перевізника.