Поради щодо пошуку роботи (частина 1)

Шукати роботу буває психологічно досить важко, тому ми радимо розробити чіткий план та притримуватися його. Це дасть відчуття контрольованості подій, до того ж позитивно позначиться на кінцевому результаті. 

Отож ми пропонуємо включити в свою дорожню карту пошуку роботи наступні кроки:

  1. Сформувати ціль

Часто люди шукають хоч якусь роботу, не сформованість бажання як правило затягує пошук або й призводить до того, що людина працевлаштовується не найкращим чином і досить скоро змушена знову шукати роботу. Тому перш за все чітко сформулюйте для себе відповідь на просте питання: яку роботу я хочу?

  1. Аналіз можливостей

Щойно ви зрозуміли, яку роботу хотіли б, слід подумати про власні можливості та те, наскільки ви відповідаєте вимогам. Якщо відчуваєте прогалини в знаннях чи навичках, якщо побоюються, що можете не справитися суто фізично, то не варто впадати в розпач. Саме зараз час діяти!

  1. Шукаючи навчайся

Як правило, пошук роботи займає певний час. Але зайняті ви будете не повний день. Решту часу ми рекомендуємо витратити на навчання або тренування. В залежності від того, які слабкі сторони ви виявили під час аналізу можливостей, ви можете спрямувати свої зусилля на виправлення. 

Продовження читайте в наступному матеріалі…