Як уникнути шахрайства під час пошуку роботи за кордоном?

Ми чудово розуміємо, що шукаючи роботу в Іспанії ви можете співпрацювати з декількома партнерами одночасно. І якщо в собі ми впевнені, то за вашу комунікацію з іншими ми дещо хвилюємося. Аби убезпечити вас ми підготували невеликий матеріал про те, як уникнути шахрайства під час пошуку роботи.

Перед тим як дати згоду на роботу претендент, щоб уникнути шахрайства, повинен за назвою компанії вивчити про неї всю інформацію в мережі, можна пошукати відгуки.

З метою безпеки можна також залишити всю інформацію про своє місцезнаходження та місце роботи друзям та родичам, частіше виходити на зв’язок з ними під час перебування в Іспанії.

Ми також радимо:

  • Погоджуватися лише на легальну роботу із підписанням договору.
  • В описі вакансії уважно читати, який вид договору пропонується укласти та які умови праці в ньому будуть зазначені: починаючи з графіка роботи та розміру заробітної плати до умов проїзду, проживання та отримання страховки.
  • Дізнатися про всі деталі оплати праці: як її нараховують — нетто чи брутто, чи буде в договорі зазначено погодинну оплату, як вважаються переробки.
  • Перевірити легальність підприємства та агенції з працевлаштування на офіційних сайтах.
  • Ходити на співбесіди та ставити питання, щоб більше дізнатися про компанію та умови праці.