Як правильно оформити резюме для іспанських роботодавців?

Резюме відіграє одну з ключових ролей при працевлаштуванні. В Україні інформацію про досвід роботи та освіту, яку подає здобувач роботодавцю, називають «резюме». Однак в міжнародному просторі правильно говорити CV – сurriculumvitæ, з латинської перекладається як «опис життя». 

Одна сторінка до успіху:

Отже CV – це короткий опис життя здобувача, і ключове слово «короткий». На теренах України прийнято вписувати в резюме купу різноманітної інформації. Однак це не приносить жодних профітів, бо значно ускладнює роботу менеджера з персоналу і відразу справляє негативне враження про кандидата. До того ж довжелезне резюме ніби промовляє: «я не вмію виокремлювати суть і структурувати інформацію». Погодьтеся, це не найкраще перше заочне враження.

Тому, готуючи CV для іспанських компаній слід вписувати лише ключову інформацію. Правильне CV має сягати однієї сторінки.

Тільки цінний досвід:

В першу чергу роботодавця цікавить навіть не освіта, а досвід роботи. Саме він має вирішальне значення при прийнятті рішення щодо запрошення на співбесіду. До речі, її в Європі теж прийнято називати інакше:  interview, що в перекладі означає «розмова».

Досить часто здобувачі прагнуть показати в резюме все, на що здатні і вписують навіть незначні підробітки або роботи, котрі напряму не стосувалися побудови кар’єри у певній сфері.

У випадку з підготовкою CV для іспанських роботодавців цього робити не бажано. Краще справити враження цілеспрямованої люди, яка неухильно йде до мети. І в такому разі кандидатові не доведеться під час інтерв’ю довго пояснювати всі аспекти ринку праці в Україні та життєвих обставин, котрі змусили його на певний час відійти від своєї основної професії.

Креативність:

Нудні та однотипні файли в ворді не справляють враження, не говорять нічого про індивідуальність здобувача. Тому краще проявити знання та вміння і трохи більше попрацювати над резюме.

Іспанські роботодавці високо оцінять змістовне та гарно оформлене CV. До речі, нині існує купа безкоштовних сервісів, послуговуючись якими можна створити ідеальне CV, котре справить правильне враження і стане першим кроком до блискучої роботи в Іспанії.