Навчання для українців: світові університети відкривають двері

За ініціативи Офісу Президента України була створена міжнародна освітня платформа, котра об’єднує найкращі університети світу.

Український глобальний університет – це велика мережа навчальних закладів, які об’єднують зусилля для відновлення України, підтримуючи українських студентів старших класів та університетів, науковців, викладачів, надаючи їм стипендії та програми післядипломної освіти. Ця некомерційна ініціатива спрямована на подолання руйнівних наслідків війни та використання найкращих світових практик для побудови нової України, гордого члена країн вільного світу.

Платформа не гарантує автоматичне зарахування абітурієнтів до вищих учбових закладів Європи, але участь у програмі значно збільшує шанси. До того ж відкриває можливість дізнатися більше інформації, отримати консультації та підтримку. 

Долучитися до платформи та дізнатися більше можна за посиланням.

А ми нагадуємо, що студенти в Іспанії мають право працювати паралельно з навчанням. Цього року в законодавство Іспанії були внесені значні зміни, які дають більше прав та можливостей для працевлаштування студентів. Ознайомитися з правилами та можливостями працевлаштування для студентів можна на нашому сайті за на ступним посиланням.