Оператори ЄС заговорили українською: як дізнатися про допомогу?

В Україні нині досить небезпечно, потік людей, котрі рушають до країн ЄС не зупиняється. Але не варто думати, що ви лишилися зі своєю бідою наодинці. Ви можете зателефонувати на гарячу лінію Europe Direct або замовити дзвінок.

Тут вам нададуть вичерпну інформацію щодо того, як перетнути кордон та приїхати до будь-якої країни Європейського Союзу.

Європейський прямий контактний центр працює та надає інформаційну підтримку людям, котрі рятуються від війни в Україні. У операторів ви можете дізнатися про ваші права в країнах ЄС, про перелік необхідних для перетину кордону документів, про особливості правового режиму тимчасового захисту, про особливості перебування на території країн ЄС.

Звертаємо вашу увагу, що оператори зазвичай розмовляють англійською мовою. Але ви можете запросити до розмови спеціаліста, котрий говорить на зручній для вас мові. В тому числі оператори «заговорили» і українською.

Бережіть себе та близьких, будьте обачні. Не соромтеся і телефонуйте. Дзвінки безкоштовні.

Номер телефону: 00 800 67 89 10 11

Служба працює по буднях з 09:00 до 18:00.

Замовити безкоштовний дзвінок можна надіславши повідомлення «call me» на номер 00 32 466 90 20 00. Обов’язково вкажіть у повідомленні код України (або тої країни, в якій ви знаходитеся зараз) та ваш контактний номер телефону.