Пошук роботи в Іспанії: регіони в розрізі працевлаштування

Якщо ви шукаєте роботу в Іспанії, то ви знайшли саме той сайт. Заходьте на сторінку «вакансії» і обирайте пропозицію, котра підходить саме вам. Якщо у вас виникли запитання, то звертайтеся напряму до наших менеджерів. Фахівці нашої компанії допоможуть вам в пошуках роботи: ми підберемо саме ту вакансію, котра підійде вам і за рівнем оплати, і за умовами праці.

А у цьому матеріалі ми докладно поговоримо про пошук роботи в Іспанії у розрізі регіонів. Справа в тому, що в Іспанії рівень зарплати значно різниця в залежності від конкретного регіону.

Давайте порівняємо середню заробітну плату в різних містах Іспанії. Найвищі показники мають Барселона (біля 3,13 тисяч євро) та Мадрид (біля 3,19 тисяч євро). Трохи нижчій рівень щомісячної винагороди у Більбао (біля 2,69 тисяч євро) та Лаc Пальмасі (біля 2,74 тисяч євро). Орієнтуючись на рівень зарплатні, багато хто обирає для працевлаштування саме Барселону та Мадрид.

Однак аналізом однієї лише заробітної плати пошук роботи не обмежується. Слід враховувати також і кліматичні умови, і рівень безробіття у регіоні.

Досить популярними та привабливими з точки зору роботи є Малага, Тенеріфе та Балеарські острови. Балеарські острови, як правило, підходять тим, хто хоче поїхати на сезонну роботу до Іспанії, оскільки тут м’який клімат, 300 сонячних днів протягом року та багато курортів.

Що ж до рівня безробіття, то в кожному регіоні він різниться. Тому варто подивитися статистичні данні та переконатися, що в обраному вами регіоні є пропозиції від роботодавців.