Іспанія – ідеальна країна для працевлаштування

Нині багато українців планують переїзд та роботу за кордоном. Давайте розглянемо основні поради щодо працевлаштування та застосуємо їх до іспанської практики.

  1. Правильний вибір країни

Розмаїття варіантів щодо країн, куди наразі можна вирушити та спробувати там працевлаштуватися – вражає. Однак слід підходити до вибору досить уважно. Перевагами Іспанії є проста та прозора міграційна політика, зацікавленість уряду щодо працевлаштування іноземців, численна діаспора українців.

  1. Створення резюме

При працевлаштуванні правильність створення резюме грає важливу роль. Поради щодо цього ви можете знайти за посиланням. Варто зазначити, що загалом вимоги іспанських роботодавців щодо резюме досить схожі на вимоги українських компаній.

  1. Вивчення мови

Іспанський ринок праці пропонує багато вакансій, які не потребують знання мови. Однак хоча б на базовому рівні іспанську треба знати. Це умова не стільки працевлаштування, скільки комфортного проживання в країні.

  1. Наявність трудової книжки

Не треба забувати про базовий набір документів, котрі потрібні при працевлаштуванні. Мова йде не лише про диплом, а й про трудову книжку, водійське посвідчення та медичні довідки. Наявність цих документів є бажаною і може значно вплинути на рішення роботодавця.

  1. Легалізація диплому

Досить часто українські дипломи не визнаються за кордоном, для того, щоб їх підтвердити слід здавати іспит. Однак в Іспанії велика частина українських дипломів підлягає омологації. тобто вони прирівнюються до іспанських.